Privatumo politika

Privatumo politika

Ačiū, kad lankotės mūsų restorane! Mes labai vertiname jūsų pasitikėjimą ir įsipareigojame užtikrinti jūsų asmeninės informacijos saugumą. Ši privatumo politika pateikia informaciją apie tai, kaip mes renkame, naudojame ir saugome jūsų asmeninę informaciją. Prašome atidžiai perskaityti šią politiką, kad suprastumėte, kaip mes tvarkome jūsų duomenis.

  1. Asmeninės informacijos rinkimas Mes galime rinkti tam tikrą jūsų asmeninę informaciją, kai jūs naudojatės mūsų restorano paslaugomis arba bendraujate su mumis per elektroninę paštą, telefonu arba socialiniuose tinkluose. Ši informacija gali apimti jūsų vardą, adresą, telefono numerį, elektroninio pašto adresą ir mokėjimo informaciją.

  2. Asmeninės informacijos naudojimas Mes naudosime jūsų asmeninę informaciją tik tam tikslui, susijusiam su mūsų restorano paslaugomis. Tai gali apimti užsakymų tvarkymą, jūsų rezervacijų patvirtinimą, klientų aptarnavimą ir specialių pasiūlymų ar informacijos siuntimą elektroniniu paštu. Mes taip pat galime naudoti jūsų informaciją, siekdami pagerinti mūsų paslaugas ir tinkamai prisitaikyti prie jūsų poreikių.

  3. Asmeninės informacijos saugumas Mes įsipareigojame užtikrinti jūsų asmeninės informacijos saugumą ir vykdome tinkamas technines ir organizacines priemones, kad apsaugotume jūsų duomenis nuo neteisėtos prieigos, praradimo ar naudojimo. Mes naudojame saugias technologijas ir saugumo protokolus, siekdami apsaugoti jūsų duomenis.

  4. Duomenų perdavimas trečiosioms šalims Mes negalime perduoti jūsų asmeninės informacijos trečiosioms šalims be jūsų išankstinio leidimo, išskyrus atvejus, kai tai reikalinga teisės aktų nustatyta tvarka arba siekiant užtikrinti mūsų paslaugų teikimą. Mes gali pasinaudoti paslaugų